Turvaväravad

Turvaväravad

 

Turvavärava süsteemid muudavad teie tootmise turvalisemaks ja tõhusamaks, terviklahendused kaitsevad teie personali ja tootmisprotsesse. Turvaväravate süsteeme saab kombineerida ja kohandada vastavalt teie konkreetsetele vajadustele.

 

Rootsi ettevõte Troax on alates 1955. aastast arendanud ja täiustanud uuenduslikke terasvõrgust ohutusbarjääri lahendusi. Sellest ettevõttest on saanud spetsialist ja turuliider oma nišis – turvalisuses. Nende tooted on nõutud kogu maailmas, sest need kaitsevad inimesi, vara ja protsesse iga päev. Ettevõtte sõnul on "Turvalisus alati meie moto - sõna, mis tähendab kõike, mida me lubame. See on ka sõna, mis kohustub pakkuma lisaväärtust ja tegema kõik endast oleneva, et kaitsta inimesi ja keskkonda."

Kasutades automatiseeritud ja keskkonnasõbralikke tootmisprotsesse, tarnib Troax kõrgeima kvaliteedi ja funktsionaalsusega tooteid: konkurentsivõimelisi ja paindlikke moodulsüsteeme laovaheseintele, võrk-turvatõkkeseinu, masinakaitset. Tooted vastavad nõutavatele seadustele ja määrustele.

Troaxi kontsernil on tootmisüksused mitmel kontinendil ja müügiesindused enam kui 40 riigis.

Rohkem informatsiooni tootja kohta: www.troax.com.

Päring