Käigukastid ja käigukastiga mootorid

Käigukastid ja käigukastiga mootorid

 

POLAT GROUPil on tütarettevõtteid paljudes sektorites. See alustas tegevust 1978. aastal ja oli tuntud oliiviõlimasinate tootjatena. Ehkki selle ettevõtte spetsiifika keskendub peamiselt õli- ja muude toiduainetööstuses kasutatavate masinate tootmisele ning selle protsesside moderniseerimisele, hoiab see sammu kõrgtehnoloogia rakendamisega mehaaniliste toodete arendamise valdkonnas.

PGR grupp koosneb seitsmest ettevõttest. POLAT GROUP toodab tööstuslikke eraldajaid ja siirikuid toiduainete, mäetööstuse ja põllumajanduse jaoks; projekteerib ja valmistab papp-pakenditooteid. Samuti toodab ta oliiviõli, haldab arenenud teaduskeskust ja tegeleb dekoratiivtaimede seemikutega. 

Ettevõtte kohta: https://www.pgr.com.tr/en/


1927. aastal asutatud Bauer Gear Motor on uuenduslike ja energiatõhusate mootorilahenduste ülemaailmne liider. Baueri insenerid töötavad välja tehniliselt täiustatud lahendusi, mis kasutavad energiasäästlikke mootoreid koos optimaalsete käigukastidega, et pakkuda klientidele võimalikult madalaid omamiskulusid.

Baueri laia tootevalikusse kuuluvad spiraalülekandega mootorid, võlliga monteeritud mootorid, kaldus hammasratastega mootorid, mootoriga ajamid, aseptilised ajamid ja C-adapteriga mootorite ühendused.

Rohkem informatsiooni: https://www.bauergears.com/

Ettevõte WEG – üks maailma juhtivaid elektrimootorite alal – alustas oma tööd 1961. aastal. Tänaseks on ettevõttel väga kõrge ülemaailmne maine elektrimootorite kvaliteedi ja efektiivsuse osas. Algusest peale oli WEG-i visioon luua kõrgeima kvaliteediga tooteid ja tõhusaid lahendusi, mis vastavad rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. WEG on laiendanud oma valikut 460 tooterühmani, mis on ideaalne paljudele rakendustele alates standardsetest kuni plahvatusohtlike või kõrge temperatuuriga kohandatud toodeteni. WEG-l on aastatepikkune kogemus meretehnoloogia, metallitööstuse, toiduaine- ja keemiatööstuse jms vallas.

Tootja kohta: www.weg.net

Ettevõtte FRANCIA asutasid kaks praegust omanikku 1976. aastal Correggios (RE). Ettevõte on juba ligi 40 aastat tegutsenud täppismehaanilise töötlemise valdkonnas. Aastal 1999 omandas kvaliteedisüsteemi sertifikaadi ISO 9000, kajastades asjaolu, et juhitakse rangelt kogu protsessi alates tellimimusest kuni tarnimiseni. FRANCIA saab toetada klienti mis tahes konkreetsete tehniliste valikute tegemisel, tehes kättesaadavaks kogemused ja teadmised selles valdkonnas. Ettevõte ühendab tüüpilise väikeettevõtte paindlikkuse ja reageerimiskiiruse toodete kõrgete kvaliteedistandarditega.

Lisateave ettevõtte kohta: http://francia.it/homeGB.html

Päring