Tööstusrobotid KUKA

Tööstusrobotid KUKA

 

Saksa ettevõte KUKA alustas oma tegevust 1888. aastal. Pärast mitu aastat arenenud keevitustehnoloogiat sai KUKA 1973. aastal robootika teerajajaks, luues maailmas esimese tööstusliku roboti. 1996. aastal üllatas ta tööstust, luues avatud arvutipõhise kontrolleri. Pidevalt uuendusi tegeva ja kogu maailmas edu saavutanud ettevõttena on KUKA tänapäeval üks maailma juhtivaid robotite ja robotisüsteemide tootjaid, kes on alati valmis teile pakkuma õiget lahendust, hoolimata sellest, kui keerukalt te seda soovite.

Tootja kohta: www.kuka.com

Kogu KUKA robotite valikust leiate alati selle õige, mis sobib teie vajadustega. KUKA pakub kuueteljelisi roboteid, positsioneerimiseks mõeldud roboteid, kergekaalulisi roboteid, rasketööstuse roboteid, kaubaaluste paigutamise roboteid, toidutööstuse roboteid, keevitusroboteid, CNC-töötlemiseks sobivaid roboteid ja palju muud. Mõned nimed, mis võivad teile tuttavad olla, on KR Quantec PA, KR Titan PA, KR Agilus, LBR iiwa.

KUKA pakub ökonoomset lähenemist ka kasutatud robotite müügiga. Kasutatud roboteid müüakse täielikult renoveerituna, et need vastaksid kõigile uute robotite nõuetele. Lisateavet selle võimaluse kohta annab meie spetsialistide meeskond.

Päring