Hinged

Hinged

 

ELESA + Ganter on standardsete masinaelementide tarnimise ülemaailmne liider. Ettevõte on kahe tootja, Elesa SpA (Itaalia) ja Otto Ganter GmbH & Co KG (Saksamaa), ühisettevõte. ELESA (asutatud 1941) ja Otto GANTER (asutatud 1894) teevad koostööd juba üle 35 aasta. 1995ndal aastal hakkasid ettevõtted arendama ühist müügivõrku kaubamärgi Elesa + Ganter all, pakkudes laia valikut standardseid masinaelemente, millel on ainulaadne disain, suurepärane teenindus ja võimalus luua kohandatud lahendusi väga lühikese aja jooksul.

Tootja kohta: www.elesa-ganter.com

1840. aastal Pariisis asutatud PINET on tänapäeval Euroopa üks juhtivaid hingede ja lukustussüsteemide tootjaid. Pineti tootevalikust leiate laia valiku standardhingesid, aga ka väga laia valikut väga spetsiifiliste kasutusvõimalustega erihingesid.

Innovatsioon on alati olnud Pinet'i strateegia ja igal aastal tehtavad investeeringud uutesse tehnoloogiatesse võimaldavad ettevõttel pakkuda üha uuenduslikumaid lahendusi. Uurige tootevalikut ja leidke sellised lahendused, mida te isegi oodata ei osanud.

Tootevalik: www.pinet-webstore.fr

Päring