Automaatsed määrdesüsteemid

Automaatsed määrdesüsteemid

 

Alates 1907. aastast tegutsev ettevõte SKF (Rootsi) on juhtiv tehnoloogia pakkuja maailmas. Peamine tugevus on võime pidevalt arendada uusi tehnoloogiaid ja kasutada neid toodete loomiseks, mis aitavad teie ettevõtet optimeerida. Rahvusvaheline ettevõte SKF on selles valdkonnas tegutsenud 106 aastat, tal on 46 000 töötajat ja üle 140 müügipartneri 32 riigis üle maailma. SKF Grupi tegevusvaldkond - laagrid, hüdrotihendid, ajamisüsteemid, jõuülekandeseadmed, lineaarsüsteemid jne.

Rohkem informatsiooni: https://www.skf.com/group

Õige määrdeaine, õiges koguses, õigel ajal, õigesse määrimis punkti!

Tsentraliseeritud automaatsed määrimissüsteemid on tõhus viis masina kättesaadavuse suurendamiseks. Need süsteemid tagavad õige määrdekoguse õigete intervallidega, minimeerides hõõrdumise ja kulumise ning optimeerides laagrite ja masinate kasutusiga.

Automaatsed määrdesüsteemid, mis on loodud üksikute masinate või terviklike tehaste määrimiseks, tagavad õige ja täpse määrdeaine lisamise kõikidesse vajalikesse punktidesse, võimaldades protsessis mitmeid eeliseid.

 

Eelised:

  • Märkimisväärne kokkuhoid remondi- ja varukuludelt;
  • Masina suurenenud töökindlus;
  • Kuni 50% määrdeainete kulude kokkuhoid tänu määrdeainete täpsele ajastusele ja doseerimisele;
  • Vähem seisakuid ja tootmiskadusid;
  • Vähendatud keskkonnamõju;
  • Suurem töötajate ohutus.
 

Automaatsed määrimissüsteemid jagunevad ühepunktilisteks ja mitmepunktilisteks määrimissüsteemideks.

Ühepunktilised määrimissüsteemid tagavad määratud ajaintervalli jooksul automaatselt õige koguse määret igasse määrimispunkti. Parima kasutuspaindlikkuse tagamiseks on süsteemid saadaval kolmes seerias. Tüüpilised kasutusalad: elektrimootorid, ventilaatorid, pumbad, pistikud, ketid, juhikud, tõstukid, konveierid, kraanad, laagrikorpused. Mitmepunktilised määrimissüsteemid on loodud sama tüüpi määrde toimetamiseks samaaegselt mitmesse punkti, üksteisest lühikese vahemaa kaugusel. Neid kasutusvalmis keskmäärimissüsteeme saab paigaldada ilma täiendava abita ja nende seadistamine ei vaja erikoolitust.

Techvitas soovitab SKF-i, mis pakub laia valikut süsteeme nii õli kui ka määrdega määrimiseks.

 

Päring