Robootika- ja automaatikateenused

Robootika- ja automaatikateenused

Teostame teostatavusanalüüsi, konsulteerime ja pakume välja sobivad lahendused robootika automatiseerimiseks ja juurutamiseks teie tootmisprotsesside mitmesuguste probleemide lahendamiseks. Valime vastavalt teie vajadustele kõige sobivamad elemendid (nende hulka kuuluvad andurid, kontrollerid, ajamid, mootorid, pildituvastussüsteemid jne). Samuti rakendame eelnimetatud süsteemielemente või kavandame ja rakendame täisautomaatseid süsteeme alates ideedest kuni lõpliku lahenduseni.

Programmeerime tööstusroboteid mitmesuguste ülesannete jaoks, näiteks pakkimiseks, kaubaaluste pakendamiseks, freesimiseks ja saame teha palju rohkem muude rakenduste osas, mis võivad teile ja teie tööstusele huvi pakkuda. Samuti pakume robotkäepidemetele erinevaid lahendusi, isegi neid, mis on spetsiaalselt teie vajadustele kohandatud.


 

Tegeleme ka mitmesuguste väljakujunenud ja tuntud kaubamärkide programmeeritavate loogikakontrollerite (PLC) paigaldamise ja programmeerimisega. Lisaks pakume inimese ja masina liidese (HMI) juurutamist ja programmeerimist vastavalt kliendi vajadustele.

Saame teostada automatiseerimissüsteemide elementide remonti või pakkuda moderniseerimislahendusi. Meie eesmärk on tagada meie poolt rakendatud süsteemide töö kvaliteet ja tõrke korral lubada kiiret reageerimist ja hooldust.

Oleme paljudes ettevõtetes paigaldanud seadmete jaoks süsteeme, näiteks toodete ja toorainete rühmitamine, kaubaaluste laadimine, kvaliteedikontroll jne.