3D printimine

3D printimine

Kaasaegsed masinad on sageli varustatud mitmesuguste spetsiaalsete mittestandardsete osadega, mille tootmine on kallis ja aeganõudev. 3D printimise tehnoloogiaga on võimalus tarnida vajalikke detaile, mis on spetsiaalselt toodetud vastavalt individuaalsetele vajadustele ökonoomselt ja suhteliselt lühikese ajaga, kasutades praegustesse töötingimustesse sobivaid materjale.

Pakume varuosasid, mis on toodetud vastavalt DIN ISO 2768–1 täppisstandardi nõuetele.
 
 
 

3D-printimiseks kasutatavad materjalid on:

  • PA2200;
  • PA3200GF (klaaskiuga tugevdatud plastik);
  • Aliumiid (alumiiniumkiududega plast);
  • Muud: kuumakindel plastik, elastsed plastmaterjalid PA11 ja TPU.

3D-printimise tehnoloogiat kasutades on võimalik toota erineva tihedusega detaile – hõredaid või täidlasi. See võimaldab kasutada vähem materjale, lühendada projekteerimisaega ja vähendada detaili hinda.

 

 
3D-tehnoloogia abil toodetud osad võivad olla erineva pinnaga:
 
 
VÄRVIMINE. Värvimine saavutatakse osade uputamisega värvivanni, protsess võib kesta kuni mitu tundi. Võimalik on valida erinevaid värve (must, sinine, punane, kollane, oranž ja teised). Värvimine võimaldab masinas osi hõlpsamini üles leida ja ka näha, kui see on määrdunud või kahjustatud.
 
 

FLOCKING. Flokkimine on soovitatav, kui osadel on pehmem pind või need on spetsiifilise geomeetriaga. Detaili joonisel on vaja flokkimise koht täpselt ära märkida. Flokeerimisprotsessi ajal võivad osad olla värvilised või kiustruktuuriga.

 
 

LAKK. Pinna lakkimine on soovitatav, kui on vaja katsepartii. Pind võib olla sile, kare, pehme või satiinviimistlusega.

 

KUMMIKATE. Joonisel on vaja täpsustada alad, mis tuleks kummiga katta. Kummist kate võib olla erineva kõvaduse, juhtivuse ja struktuuriga.

 
 

JOMA PÄRL. JOMA PÄRL töötlusega muutub pind erakordselt siledaks ja tihendatud, täiesti vee- ja mustusekindlaks. JOMA PÄRL on heaks kiidetud toiduainetööstuse nõuetega: EÜ 1935/2004, EG 10/2011, EG 2023/2006.

 
 
 
Vibratsioonilihvimine
ESD-lakkimine
Infiltratsioon
Muud pinnatöötlusmeetodid:
 

 

Tuleb vaid saata meile vajaliku detaili joonis (soovitavalt STEP formaadis) ja töötingimuste kirjeldus ning saame teha sobiva pakkumise!

 
 
Igasuguse info saamiseks palun kirjutageinfo@techvitas.ee