Meist

Techvitas - teie usaldusväärne partner tööstustarvete jaoks!

"Techvitas" alustas oma tegevust 1999. aastal Klaipedas. Mitmete inseneride meeskond tarnis varuosi tööstusettevõtetele ning tegeles nõustamisega. Tänu usaldusväärsetele partneritele ja püsiklientidele on ettevõte kiiresti kasvanud nii töötajate kui ka filiaalide arvu ja kompetentsi poolest.

Tänaseks on Techvitas kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, kus töötab enam kui 100 töötajaga meeskond. Meie filiaalid leiate Leedust, Lätist, Eestist, Poolast, Valgevenest ning Ukrainast.

20 tööaasta jooksul oleme laiendanud oma kompetentsi ja tööstuslikust tarneettevõttest oleme saanud inseneriettevõtteks, mis ainult ei tarni teie seadmetele komponente, vaid pakub ka tootmise täieliku automatiseerimise teenust.

Meie ainulaadsus ja tugevus on kompleksne teenus - kõik vajalikud komponendid ühest allikast! Esindame enam kui 60 maailmatasemel Euroopa tootjat, kes tarnivad meile kõrgeima kvaliteediga tooteid. Tugeva partnerluse loomine tarnijatega annab meile võimaluse saada teie usaldusväärseks partneriks.