Mobiilsete töökohtade projekteerimine

Mobiilsete töökohtade projekteerimine

Mobiilne töökoda on midagi enamat kui lihtsalt riiulite paigaldamine teie sõidukisse. Meie ettevõte pakub oma klientidele:

  • parim kvaliteet ja kauakestev tootmine,
  • individuaalne disain,
  • konsultatsioonid,
  • garantiiteenus,
  • professionaalsed süsteemi paigaldustööd.
 

 

Bott on süsteem, mis algab kohandatud projekteerimisest ja valmistamisest kuni tarnimise ning paigaldamiseni, säilitades protsessi igas osas kõrgeima kvaliteedi. Kasutades ära Botti kogemust ning toodete ja nende lisaseadmete mitmekesisust, paigaldame teie sõidukisse lisaks riiulitele ka teie vajadustele vastavad komplekssed side-, valgustus- ja toitelahendused.

 

Bott vario3 kaubiku riiulite süsteem on ainulaadne oma optimaalse ruumikasutuse poolest. Ka kõige väiksemad ruumid saavad maksimaalselt ära kasutatud ning süsteemi väikese kaalu tõttu ei suurene kütusekulu kuigi palju. Mobiilses töökojas on teil suurepärane interjöör, kus on tööriistakapid, töölauad või kokkupandav laud väljas töötamiseks. 

Vertikaalsed ja horisontaalsed riiuliprofiilid varustatakse äärmiselt praktiliste C-lash koormakinnitusrihmade-ühendustega.


Teie sõiduki projekteerimisel pakume lisaks üksikasjalikele joonistele ka 3D virtuaalse pildi, kus näete oma mobiilse töökoja tegelikku pilti.

 
 

TÄHELEPANU!!! Bott süsteem ühildub täielikult Festooli tööriistakastidega! See tähendab, et Festooli kasutajate jaoks ei ole vaja lisakulusid ega kohandatud disaini, et sobitada olemasolevad tööriistad teie sõiduki Bott vario3 süsteemiga!

 

 
Botti peamised tooted ja tarvikud leiate meie veebisaidiltwww.techvitas.ee/en/manufacturers/bott

 
Igasuguse teabe saamiseks kirjutage meileinfo@techvitas.ee