Süsinikkiust tooted

Süsinikkiust tooted

 

Alumiiniumprofiilide ja nende tarvikute tootja ALUSIC asub Itaalia loodeosas. Nende tarnitavate alumiiniumprofiilide valik on väga lai, profiilitarvikuid saab kohandada peaaegu kõigi turul saadaolevate alumiiniumprofiilidega. ALUSIC suhtub uute toodete väljatöötamisse ja turustamisse väga vastutustundlikult, rakendab uuenduslikke lahendusi ja järgib kõrgeimaid tootmise kvaliteedistandardeid. ALUSIC pakub ka täielikke konveierisüsteeme, kraanasüsteeme, LEAN-konstruktsioone ja paljusid muid süsteeme ja komponente.

Valikust leiate lisaks alumiiniumile ka spetsiaalselt disainitud ülikergete süsinikkiudprofiilide, torude ja lehtede sarja - CarboSix.

Lisateave: www.alusic.com


CarboSix on pärit ettevõttelt Alusic s.r.l. Ainulaadne sari, mille on loonud Itaalia ettevõte, mis toodab süsinikkiust torusid, lehti, profiile ja nende tarvikuid. Süsinikkiust profiilide painutamise ainulaadsed mehaanilised omadused pakuvad eeliseid automatiseerimise ja töötleva tööstuse jaoks. CarboSixi pakutavate süsinikkiust toodete peamised eelised on: kergus, jäikus, termiline stabiilsus ja korrosioonikindlus.

 

Päring